دوچرخه کوهستان جاینت مدل ایکس تی سی اس ال آر ۲ سایز ۲۷٫۵ ۲۰۱۸ GIANT MOUNTAIN BICYCLE XTC SLR 2 27.5 2018

0 نظر سفارش (14)
28,490,000تومان
مالیات 28,490,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: XTC SLR 2 2018
موجودی 2 تا 3 روز دیگر
تعداد بازدید 497 بازدید
برچسب ها XTC دوچرخه کوهستان giant mountain bike giant xtc slr 2 giant xtc slr 2 2018 بهترین دوچرخه های جاینت بهترین فروشگاه دوچرخه بهترین فروشگاه دوچرخه و لوازم جانبی بهترین نمایندگی دوچرخه بهترین نمایندگی دوچرخه و لوازم جانبی بهترین نمایندگی فروش دوچرخه و لوازم جاینت xtc slr 2 جاینت ایکس تی سی اس ال آر جاینت ایکس تی سی اس ال آر 2 جاینت ایکس تی سی اس ال آر 2 2018 دوچرخه جاینت 2018 دوچرخه جاینت xtc slr 2 دوچرخه جاینت ایکس تی سی دوچرخه های جاینت دوچرخه های جاینت 2018 دوچرخه های جاینت ایکس تی سی اس ال آر 2 2018 دوچرخه های جاینت سال 2018 دوچرخه های حرفه ای جاینت دوچرخه های حرفه ای جاینت 2018 فروش اینترنتی دوچرخه و قطعات فروش دوچرخه و قطعات فروش لوازم جانبی دوچرخه فروش محصولات جاینت 2018 فروش محصولات جاینت در تبریز فروش محصولات جاینت در تهران فروش محصولات جاینت در شیراز فروشگاه آنلاین دوچرخه فروشگاه اینترنتی دوچرخه نمایندگی جاینت در اصفهان نمایندگی جاینت در شاهین شهر نمایندگی جاینت در شاهین شهر اصفهان نمایندگی دوچرخه جاینت نمایندگی دوچرخه جاینت اصفهان نمایندگی فروش محصولات جاینت در اصفهان نمایندگی محصولات جاینت

توضیحات محصول

جاینت با تکنولوژی ALUXX فراتر از استاندارد آلومینیوم رفته است. ترکیبی استادانه از دانش مواد پیشرفته ، شکل دادن و تکنیک های ساخت. از تغییر و دستکاری در ساختار اتمی و جهت گیری دانه های ساختاری تا شکل دادن لوله های تنه توسط تکنیک Hydro Forming ، جاینت بیش از سه دهه پیشرو در مهندسی آلومینیوم بوده است.

به دلیل تولید تنه ها در کارخانه های متعلق به جاینت، هر مرحله از تولید از نزدیک تحت کنترل قرار میگیرد، در نتیجه هر یک از دوچرخه های آلیاژی با کمترین خطا و بالاترین استاندارد کیفیت تولید میشود.

در این مدل میتوانید در صورت تعویض طبق قامه، از طبق عوض کن مخصوص با تکنولوژی جدید استفاده کنید که در سری جدید قابلیت نصب آن مستقیماً و بدون واسطه به بدنه میباشد. محل نصب طبق عوض کن به فرم ساخت جدید بر روی تنه ی این مدل قرار دارد و آماده ی استفاده ی شما در صورت نیاز است.

دوشاخ اس آر سانتور رایدون SR SUNTOUR RAIDON

یک دوشاخ با کیفیت خوب برای استفاده از کراس کانتری یا ماراتن و در قیمت مقرون به صرفه است. این سیستم بسیار کاربردی سیستم قفل هیدرولیکی را دارد. همه در پایه های ۳۲mm قوی و پایه های منیزیم بسته بندی شده است. در حال حاضر در ۳ نسخه، برای ۲۶ “، ۲۷،۵” و ۲۹ “چرخ و با ۲ لوله های steerer مختلف، مخروطی یا نرمال ۱ ۱/۸” در دسترس است.

ویژگی تیوبلس

تایرهای بدون تیوب یا تیوبلس (Tubeless Tire) گونه ای از تایر هستند که به سبب بهره مندی از خصوصیات کیفی ویژه ای از جمله ایمنی بالا، راحتی در کار و عملکرد خوب، در میان انواع تایر جایگاه ویژه ای را بخود اختصاص داده اند. در این نوشتار سعی شده است که ساختار تایر تیوبلس، عملکرد و نیز مزایای این لاستیک مورد توجه و بحث قرار گیرد.

۱٫ ساختمان لاستیک تیوبلس
تایر تیوبلس از لحاظ ساختمان شبیه به لاستیک معمولی میباشد؛ با این تفاوت که جدار داخلی آن بوسیله لایه نازکی از بوتیل (
Butyl) بطور کامل عایق بندی شده است. این لایه لاستیک که از پلیمریزاسیون ایزوبوتیل بدست می آید، همان لایه نازکی است که در جدار داخلی تیوب های معمولی مورد استفاده قرار میگیرد. این لایه مانع از نشتی هوا شده و بنابراین تایر و لبه چرخ تشکیل یک مخزن هوا را میدهند که مانند تیوب معمولی قابلیت نگهداری هوا را دارا است. لذا در لاستیک تیوبلس نیازی به تیوب و روبان لاستیکی دور چرخ (Flap) نیست. همچنین بر خلاف لاستیک های معمولی که بر روی چرخ چند قسمتی (Multi-piece Wheel) سوار می شوند، لاستیک تیوبلس می تواند بر روی چرخ یکپارچه (Single-piece Wheel) سوار شود.

۲٫ عملکرد لاستیک تیوبلس
درصورتی که شئی مانند میخ وارد بدنه لاستیک معمولی و تیوب شود، با سوراخ کردن جداره آنها موجب خارج شدن سریع هوا خواهد شد. این در حالیست که در لاستیک تیوبلس پس از ورود میخ به بدنه لاستیک اطراف آن به سرعت آب بندی شده و خود میخ نیز بعنوان درپوش راه خروج هوا را می بندد.
یک تایر تیوبلس که درست نصب شده باشد، بطور متوسط باد را با سرعت
۲۵/۰ اتمسفر در روز از دست میدهد، لذا اگر تایر تیوپلس باد  را با سرعتی بیشتراز مقدار ذکر شده از دست بدهد باید ابتدا از بابت سفت بودن درپوش سوزن باد اطمینان حاصل کرده، سپس به دنبال پنچری موجود در لاستیک گشت.

۳٫ مزایای لاستیک تیوبلس
هرچند که هر دو لاستیک معمولی و تیوبلس در اندازه یکسان و فشار باد یکسان میتوانند میزان بار یکسانی را تحمل کنند، لیکن لاستیک تیوبلس مزایای خاصی دارد که به ذکر آنها می پردازیم.

• نصب لاستیک تیوبلس بسیار ساده تر است.
• استفاده از آن موجب کاهش وزن خودرو می شود.
• تعداد قطعات کمتر و تعمیر آنها ساده تر است.
• افزایش عمر تسمه درون لاستیک (
Bead) بسبب افزایش فضای خالی در چرخ که منجر به کاهش انتقال حرارت از لنت ترمز خواهد شد.
• افزایش عمر تاج و دیواره جانبی لاستیک.
• افزایش تعادل جانبی بر سر پیچ ها و در هنگام دور زدن به دلیل کمتر بودن ارتفاع در مقطع لاستیک.
• عدم انفجار لاستیک به سبب پنچری و افزایش ضریب ایمنی.
• افزایش فاصله زمانی میان پنچری و خوابیدن لاستیک که به راننده این امکان را میدهد که خود را به تعمیرگاه برساند.
• کاهش صدمات وارده از دست اندازهای مسیر به جلوبندی به سبب مقاومت لاستیک نسبت به ضربات وارده.
• عدم امکان وجود پنچری ریز در لاستیک بدلیل ساختار خاص لاستیک تیوبلس.
• عدم امکان نفوذ شیئ ریز از کناره لاستیک به داخل آن.

خودرو شیمانو اس ال ایکس – ام ۷۰۰۰ ۱۱ سرعته SHIMANO SLX M7000 11 SPEED

خودروی ۱۱ سرعته شیمانو به خوبی طراحی شده و از عملکردی عالی در تعویض دنده برخوردار است که به دقت زنجیر را روی سینی ها حرکت داده و تعویض دنده ی سریع و به موقعی را به دوچرخه سوار ارائه میدهد.

 با استفاده از تکنولوژی هایپرگلید Hyperglide در کنار ساخت یک آلومینیوم اسپایدر سبک وزن. دنده های آلومینیومی و فولادی یک ردیف دنده بسیار وسیع برای عملکرد صاف و سازگار ارائه می دهند. این خودرو ۱۱ سرعته شما را با تغییرات دنده ای صاف و دقیق همراهی خواهد کرد.

 زنجیر کی ام سی ۱۱-۱ KMC 11-1

این زنجیر ۱۱ سرعته پیشرفته KMC از پیشگامان مقاوم در برابر خوردگی تکنولوژی Eco ProteQ خود استفاده می کنداین زنجیره برای شرایط سخت مانند راه های زمستانی، مسیرهای پیاده روی و مناطق ساحلی – مکان هایی که باعث زنگ زدگی و خوردگی برای نگه داشتن زنجیرهای فولادی استاندارد استپوشش EPT بسیار صاف است، افزودن مزایای جانبی که عملکردی صاف و بیصدا تر ارائه میدهدترمیم طولانی مدت برای دوام طولانی مدت، پین های کاملا چرب و فوق العاده قوی، و KMC دو صفحه ای دارای پل پلاستیکی برای تغییر عملکرد برتر است.

تمام زنجیرهای سری X با استفاده از زنجیر Pro Chain Lube برای کارآیی مطلوب از باکس استفاده می کنند۱۱-سرعت KMC Missing Link برای مونتاژ و سرویس راحت استزنجیره ی X11 EPT سازگار با تمام خودروهای استاندارد، شیمانو و سارمه ۱۱ سرعته تولید شده است و برای هر دو مورد سوارکاری جاده و کوه مناسب استزنجیره های مدل فعلی برای سازگاری با ۱x driftrains ارتقا یافته اند.

 فرمان جاینت کانکت ایکس سی صاف GIANT CONNECT XC FLAT

طراحی صاف فوق العاده سبک و کامپوزیت کامل دوچرخه کوهستان دوچرخه سواری است که شامل گرافیک افزایشی تنظیم برای مناسب تماس فیت شده طراحی شده است.

فوق العاده سبک (۱۷۰ گرم) ساخته شده از کامپوزیت کامل

 لاستیک ماکسیس پیس تیوبلس Maxxis Peace Tubless

 جدید برای پاسخگویی به نیازهای مسابقات جهانی XC طراحی شده است. طراحی آجری با حجم بالا،  بهترین کار را برای دوره های XC سخت بسته بندی شده از آن ارائه می دهد حداقل مقاومت در برابر نورد و کشش در سراسر تایر.

 رینگ تیوبلس اکس سی ۱ جاینت GIANT XC1

 تکنولوژی تیوبلس  (بدون تیوب) ویژگی قابل توجهی است که شرکت جاینت در تمام مدلهای ۲۰۱۸ خود قرار داده. رینگ اکس سی وان با ظاهری زیبا و کم وزن برای این مدل دوچرخه انتخاب شده که زیبایی قسمت تایر را چند برابر کرده.

تکنولوژی انعطاف پذیری پویا برای افزایش راندمان سواری و کنترل ترمز

تیوبلس سازگار برای استفاده ی نوارهای تیوبلس و والو مختلف

 توپی تنه پرس فیت شیمانو

شیمانو توپی تنه ی پرس فیت را توسعه داده است، با تمرکز بر هدف نهایی مان: عملکرد بهتر در پدال زدنمحور توپی تنه به طور پیوسته توسط یاتاقان های گسترده ای پشتیبانی می شود بر اساس تکنولوژی های هالوتک ۲ HOLLOWTECH II که انتقال قدرت بسیار کارایی را تامین می کنند.

 کرپی کانکت

بدنه آلیاژ آلومینیوم ۶۰۶۱

به همراه مقطع عرضی پهن

۴۶ میلیمتر عرض و آلیاژ ۶۰۶۱

سخت افزار استیل

 جاینت کانکت با داشتن ظاهری زیبا و طراحی مهندسی و دقیق، عملکرد فوق العاده ای نیز داراست. به کار بردن آلیاژ آلومینیوم ۶۰۶۱ در ساخت این مدل باعث کاهش وزن آن شده که کمک شایانی به سبک بودن دوچرخه میکند. وزن کمتر یعنی سرعت بیشتر؛ مزیتی که دوچرخه سواران حرفه ای به آن توجه ویژه ای دارند. انتخابی بجا و عالی برای این مدل دوچرخه که علاوه بر سبک بودن کنترل بهتری را در فرمان دادن به دوچرخه سوار میبخشد.

   شیفتر های اس ال ایکس شیمانو Shimano SLX

 طراحی ارگونومی برای کاهش نیروی حرکتی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart