عینک آفتابی جولبو مدل BIVOUAK

0 نظر سفارش (2)
1,150,000تومان
مالیات 1,150,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: نوع لنز SPECTRON 4
امتیاز جایزه: 100
موجودی در انبار
تعداد بازدید 93 بازدید

توضیحات محصول

عینک آفتابی جولبو مدل BIVOUAK

ورزش در محيط آزاد بدون حفاظت مطلوب از چشمها ميسر نيست. عينك بيواك با طراحي بي نظير و پوشش مطلوب نهايت حفاظت از چشمها را داراست.
بادگيرهاي آهنربايي و مغناطیسی كنار عينك بيواك به شما اين امكان را مي دهد كه در فصول مختلف بهترين استفاده را از آن داشته باشيد.
 با این عینک شما کاملا خاص می شوید

جزئیات:

  • پوشش کامل : حداکثر محافظت زیر نور شدید آفتاب
  • تکنولوژی چسبنده: انتهای دسته ها به خوبی به سر می چسبد تا بیشترین راحتی و پایایی را داشته باشید ، در حالی که موهای شما را نمی کشد و موجب آزار در استفاده نمی شود.
  • دارای فناوری آر ایکس در لنز که سبب ایجاد وضوح و شفافیت بالا در دید می شود.
  • انتهای دسته ها قابل خم شدن در دو جهت عمودی و افقی است برای ثابت شدن بر روی صورت.
  • تهویه : نوع طراحی و برش لنز و همچنین 2 شیار موجود روی هر کدام از لنزها سبب محافظت بیشتر چشمان شما در برابر باد و از بین رفتن سریع تر بخار از روی عینک آفتابی می شود 
  • محافظ های جانبی آهن ربایی قابل جداشدن هستند : برای انطباق کامل عینک با محیط می توان در یک چشم بهم زدن آن را برداشت یا اضافه کرد.
  • وجود سوراخ در انتهای دسته ی عینک برای اتصال بند برای قرارگرفتن بهتر عینک.

 ویژگی لنز اسپکترون نوع 4 جولبو:

لنز اسپکترون نوع 4 از پلی کربنات ساخته ، و برای محیط های پر نور طراحی شده است مانند صعود به ارتفاعات. قیمت و وزن کم این لنز باعث محبوبیت آن بین کوهنوردان شده است و کاملا مناسب کسانی است که به دنبال لنز غیر فتوکرومیک هستند.ضریب انتقال نور این لنز بین 3 تا 8 درصد است که باعث می شود بهترین محافظت را در برابر تششعات مضر نور خورشید برای چشمان شما به ارمغان بیآورد.

برند جولبو (JULBO)

کمپانی فرانسوی بزرگترین تولید کننده عینک های کوهنوردی است و همواره عینک هایی با طراحی عالی مناسب هر شرایطی در کوهنوردی طراحی کرده است. شرکت جولبو برای سایر رشته های ورزشی و حتی استفاده های روزمره هم عینک دارد، اما تمرکز اصلی آن بر روی عینک های کوهنوردی و طراحی فریم و لنز های مخصوص این رشته ورزشی است .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart